מה כדאי לדעת לפני שבוחרים טבעת אירוסין?

כשמגיע הרגע שבו מובן שבת הזוג שלך היא האישה שאיתה אתה רוצה לחיות והגיע הזמן לשלוף את הטבעת לקראת הטקס המאושר, כדאי לקחת בחשבון כמה נקודות חשובות לגבי הדבר החשוב ביותר – טבעת האירוסין!

אין בכלל ספק שהטבעת היא האלמנט הכי חשוב בכל הצעת נישואין בלי קשר לבחירת המקום האווירה וההשקעה בהצעה עצמה. הטבעת נשארת עם הכלה לתמיד ומעידה על רמת הרצינות והאחריות שלך כלפיה. הטבעת היא גם מה שהיא תראה אח”כ לבני המשפחה והחברות וחשוב ביותר שהיא תהיה מרוצה.

ומכיוון שטבעות הנישואין צריכות להיות פשוטות חלקות וללא אבנים מיוחדות הדרך הטובה ביותר להציע לה נישואין היא באמצעות טבעת יהלום – כך זה היה וכך זה עדיין.

מה התקציב שלך לצורך רכישת הטבעת? להרבה חתנים צעירים אין תקציב אינסופיולמרות שמדובר בטבעת יקרה חשוב לדעת שלא בכל רכישת טבעת אירוסין צריך להשקיע כמה מאות אלפי שקלים וניתן למצוא אצלנו ב – Gemma טבעות אירוסין מעוצבות מושלמות במחירים אטרקטיביים מאוד בלי להתפשר על איכות הזהב או היהלום.

היכולת שלנו לעצב לכלה שלך לעתיד את הטבעת בעמנו בלי לחייב אותך לרכוש טבעת מוכנה מראש מאפשרת לנו לשחק עם גדלים של יהלום ופרמטרים נוספים שיכולים להשפיע על התקציב ולא להפריע למראה או העיצוב.

טבעת אירוסין שרה משובצת יהלומים

טבעת אירוסין בעיצוב אישי- מעבר לנושא התקציב יש ערך נוסף לעיצוב אישי של הטבעת על ידי החתן וחיבור עוד יותר גדול לבת הזוג. לכל טבעת ניתן להוסיף גם חריטה או תמונה בחלק הפנימי או האחורי ולהעניק לה ייחודיות וחד פעמיות.

ממה כדאי שטבעת האירוסין תהיה מיוצרת ממנו?  החומר הנחשב ליוקרתי ביותר מבין סוגי המתכות הוא כמובן זהב – אך לא לכל אישה הצבע הצהוב של הזהב מתאים ולכן ניתן כיום לעצב ולייצר טבעות מזהב 14/18 קראט בצבעי זהב שונים- זהב לבן שצבעו דומה לכסף וזהב אדום שידוע בכינוי רוז גולד והוא וורדרד.

14 קראט זו הרמה הפשוטה יותר שבה אנחנו ב Gemma מייצרים את התכשיטים שלנו והיא מידה מספקת ביותר אבל אם רוצים ללכת על הרמה הגבוהה יותר מומלץ לבחור ב18 קראט.

איזו אבן לבחור לטבעת אירוסין? המסורת מטפחת טבעות בעלותאבן יהלום מרכזיתאחת או טבעת משובצת בכמה אבנים כשבמרכז בולטת אבן יהלום גדולה יותר.

לפני שבוחרים את האבן יש לקחת בחשבון את התקציב העומד לרשותך, ולא פחות חשוב מזה את ההעדפה של בת הזוג שלך- מה החלום שלה? יש לא מעט נשים שלא רוצות דווקא טבעות עם יהלום ענק וישמחו דווקא מטבעת עם יהלום או יהלומים קטנים יותר.

במידה ומדובר בהצעה בהפתעה- מה שקורה ברוב המקרים, ניתן להסתייע בבת משפחה או בחברה הטובה של הכלה לעתיד ובמידה ורעיון החתונה כבר עלה ואפשר לשאול את בת הזוג להעדפותיה זה כמובן יחסוך הרבה טעויות.

איך להתאים את המידה של הטבעת?  הטבעת צריכה להתאים לא רק לסגנון של המיועדת אלא גם להעדפה שלה בענידת הטבעת- על איזו אצבע היא מעדיפה לענוד את הטבעות שלה? היא צריכה להיות לא רק יפה אלא גם נוחה וזה אומר בראש ובראשונה שהקוטר שלה יתאים.

ניתן לעשות שימוש בטבעות שהיא עונדת ביום יום כדי למדוד את הקוטר של האצבע ואם מדובר בהפתעה חשוב לקבל סיוע אפשר לקחת אותה לטיפול פדיקור ולבקש מהפדיקוריסטית למדוד לה את האצבע בדרך שהיא לא תחשוד,,, לעשות פסל זוגי של הידיים של שניכם ואז למדוד את האצבע בלי שהיא תראה…ועוד ועוד דרכים אבל חשוב מאוד לדעת מה מידת האצבע לפני שמזמינים את הטבעת!

מאיפה כדאי לרכוש טבעת אירוסין?  קיימות אפשרויות רבותוטובות בארץ מבחר רשתות וחנויות אך במידה ויש לך עניין למצוא טבעת חד פעמית שאין לאף אחת כך שהכלה שלך תרגיש אחת ויחידה ומיוחדת במינה אנחנו מזמינים אותך להתרשם ממגוון העיצובים אצלנו באתר וכמובן לעצב את הטבעת המיוחדת יחד איתנו בעצמיך.

יש לנו ב – Gemma  ניסיון רב בליווי זוגות לחופה ובסיוע חתנים וכלות בבחירת טבעות האירוסין שלהם. אנו מאוד אוהבים להגשים חלומות ולהתאים את הטבעת המתאימה לכל לקוח/ה. כל מה שצריך לעשות כדי להתייעץ איתנו הוא להקליק כאן.