אילו תכשיטים לקנות מתנה לכלה?

חתונה היא אירוע מרגש ומשמח – וכאשר רוצים לבחור מתנה לכלה הרבה פעמים הבחירה תהיה בתכשיטים לחופה עצמה שילוו את הכלה גם בהמשך.

בין אם החתן ירצה לפנק את אשתו לעתיד או נשות המשפחה ואפילו הכלה עצמה שרוצה לבחור תכשיטים לחתונה כדי להשלים את המראה.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים תכשיטים לכלה?

חשוב מאוד להיות מתואמים עם הכלה- גם אם רוצים לעשות לה הפתעה- במידה והמטרה היא שהכלה תענוד את התכשיטים בחתונה עצמה הם חייבים להתאים למראה הכולל וכמובן לטעם האישי שלה.

חשוב לבדוק האם הכלה מעוניינת במראה עדין או במראה זוהר ומנצנץ כך שהיא תזהר מקצה האולם.

יש כלות שמעדיפות שרשראות עדינות מאוד ותליון קטן ועדין ויש כלות שרוצות להגשים את החלום ולהיות נסיכות מקושטות ביהלומים מכף רגל ועד ראש.

חשוב לקחת בחשבון שמדובר בתכשיטים שיישארו אצל הכלה גם אחרי החתונה וכדאי להתאים אותם גם לסגנון החיים של הכלה כדי שיהיה לה בהם שימוש גם אחרי החתונה.

חשוב קודם כל להיסגר על השמלה וכל הנעליים ואז להשלים את המראה עם תכשיטים בהתאם לגודל המחשוף- אם מדובר בשרשרת, באורך השרוול אם מדובר בצמידים, ובאורך השמלה אם מדובר בצמידים לרגל.

תליון אבן חן יכול לזרוק קצת צבע…

אילו שרשראות לבחור לכלה?

במידה ושמלת החתונה בעלת מחשוף עמוק מלפנים, כדאי להתאים את השרשרת או השרשראות בהתאם כך שלא יהיו ארוכות מדי ויכנסו למחשוף השמלה. במידה ובחורים במספר שרשראות יש להתאים את האורכים בניהן ולהחליט האם השרשרת הפנימית ביותר תהיה עם תליון או דווקא החיצונית. או שכל השרשראות לא יהיו עם תליון.

ניתן לבחור גם בשרשרת שתתאים לשמלה שהמחשוף בה נמצא בגב ולא מלפנים- וגם כאן יש למדוד את האורך ולהתאים את השרשרת למראה הכללי.

כמובן שניתן לבחור גם בשרשראות קולר- צ’וקר הצמודות לצוואר ומשובצות ביהלומים או בעלות יהלום מרכזי אחד.

צמיד טניס קלאסי

אילו צמידים לבחור לכלה?

האם בוחרים בצמיד/ים צמוד/ים למפרק כף היד או שרוצים שהם יהיו יותר משוחררים.

לגבי צמידים- יש לבחור האם רוצים להתמקד בצמיד אחד ועדין כמו צמיד טניס /צמיד חצי טניס או במספר צמידים.

במקרה של מספר צמידים כמובן שחשוב לקחת בחשבון את המראה הכולל שלהם יחד שצמיד אחד לא יאפיל על האחרים. ולבחור גם כאן את האורכים בהתאם.

קיימים סוגים שונים של צמידים שגם משלבים אבני חן או יהלומים צבעוניים שיכולים להעניק נקודת צבע שתוסיף למראה הלבן העדין.

וכמובן שניתן להתאים את הצמידים גם לרגל במידה והשמלה מאפשרת מראה חשוף יותר של הרגליים ולא משתרעת עד הרצפה.

האם כדאי לבחור בקולקציה או בתכשיטים שונים ונפרדים?

כמו בכל התאמה של תכשיטים למראה כך גם בחתונה ניתן לבחור בקולקציה ולבחור שרשרת, צמיד וטבעת בעלי עיצוב תואם או שניתן לבחור בתכשיטים שונים לפי הטעם.

קיימים סוגים שונים של עיצובים- שיבוצי יהלומים וחיתוכי אבנים בצורות שונות כמו לב/טיפה /עיגול. במידה ומוטיב הלב או הטיפה קיים בשרשרת הוא יכול להופיע גם בצמיד/ים ולהשלים את המראה.

התאמת אלמנטים אישיים בתכשיטים

בכל אחד מהתכשיטים שלנו ב- Gemma ניתן להוסיף חריטה של מילים /משפטים ואפילו לשלב תמונה. במידה והתכשיטים מוענקים לכלה במתנה כדאי לצרף להם הקדשה אישית /ברכה/ ציטוט מעורר השראה וכד’ שיוסיף לתכשיט ערך מוסף מעבר להיותו יפה ויוקרתי.

ניתן לייצר שרשרת עם תליון שמשלב תמונה של בני הזוג בשיבוץ יהלומים או אבני חן או לחרוט מאחורית התליון מילה או אותיות קבלה למי שמעוניינים בכך.

הוספת אלמנטים פרסונליים הופכת את התכשיט ליחיד במינו וגם אחרי שהכלה בוחרת את התכשיט ניתן להפתיע אותה באמצעות ההקדשה האישית.

לכל כלה הסגנון והחלום שלה ולנו ב- Gemma ניסיון בליווי כלות בבחירת תכשיטים ליום הגדול וכמתנות חתונה- ניתן להסתייע בנו בכל שאלה ועניין. כל מה שצריך לעשות הוא רק להקליק כאן