5 תכשיטים מומלצים ליום האהבה

יום האהבה הוא יום מיוחד וברחבי העולם המערבי כולו הוא מצוין בכל 14 בפברואר ונחוג לראשונה בשנת 496 לספירה ע”י האפיפיור גלסיוס הראשון לכבודו של וולנטיין הקדוש הרומאי שנפטר באותו היום בשנת 269.

במאות ה14  וה15 החל היום להיקשר רשמית לציון אהבה רומנטית וחצרות בתים קושטו בציפורי אהבה.

במאה ה- 19 החלו להישלח מכתבים שנקראו בשם וולנטיינס מגברים לאהובות ליבם והתקבע המנהג להעניק בנוסף לכרטיס הברכה גם מתנות רומנטיות כמו פרחים, ממתקים , תכשיטים ועוד.

תכשיטים ליום האהבה

אחת מהמתנות הקלאסיות להעניק במטרה לבטא אהבה,  היא תכשיט – אחד מהסימבולים המזוהים ביותר ביום זה הוא כמובן צורת לב אך זה לא מחייב. אחת מהדרכים הנפוצות ביותר לחיזור היא הענקת תכשיט לאישה האהובה ויום האהבה הוא עוד הזדמנות נפלאה לעשות את זה.

ניתן לבחור תכשיטים עם אבני  חן /יהלומים החתוכים בצורת לב – הם לא בהכרח יותר יקרים מתכשיטים אחרים אבל סימבול הלב בהחלט משרת את המטרה.

כמו למשל שרשרת יהלום לב  בעלת יהלום במשקל 0.30 קראט בחיתוך לב המשובץ על בסיס זהב 14/18 קראט. גם ליהלום כמו לשאר אבני החן הטבעיות שמקורן בטבע סגולות אנרגטיות מיוחדות כמו העזרה לבסס אמון גם בקשר הזוגי, היא מהדהדת מסרים באופן חזק ולא לחינם נקשרת במסגרת הצעות אירוסין ומחוות רומנטיות היות והיא מייצגת מחויבות זוגית

בנוסף, ניתן לבחור בתכשיטים בעלי אבני חן בעלות צבע אדום וורוד המתאימות ליום הזה כמו למשל שרשרת טורמלין כתר המשלבת בתליון מרכזי אבן טורמלין אדומה בחיתוך בצורת טיפה – וכתר יהלומים לבנים בצורת כתר מעל. לאבן הטורמלין האדומה סגולות המייחסות לה התאמה לתדרי הלב המעוררת את ההתלהבות ושמחת החיים. יש לה יכולת חדירה ישירה לצאקרת הלב וביכולת לנקות ממנה רגשות כבדים. יכולה לעזור לרפא פצעים רגשיים ישנים ומחזקת את הביטחון באהבה.  

תכשיט נוסף מתאים הוא טבעת 5 טיפות אפרת המכילה חמש אבני רודולייט אדומות, הידועות כאבנים בעלות תכונות רוחניות. מחזקות את הביטחון העצמי, כוח-הרצון וההתמדה, מחזקות את היכולת לאהוב ומגבירות את האינטואיציה.

בטבעת שלוש אבנים מורגנייט ורודה אבן מורגנייט מרכזית הידועה ביכולתה לחזק את האמפתיה, את החמלה ואת הסובלנות. והיא מתאימה במיוחד ליום האהבה בשל היכולת שלה לרענן יחסי אהבה הסובלים ממצב של שחיקה כתוצאה משגרה. לאבן השפעה על החיבור לשפע אהבה אינסופית ולחיבור לחמלה פנימית וחיצונית.

או בטבעת ספיר יהלום הוואי בצבע סגול- וורוד בעיצוב עדין. לאבן הספיר סגולות מרגיעות מדאגות ומחששות וסיוע להגעה לשלווה.

יש לא מעט אנשים שמחכים ליום האהבה במיוחד כדי להציע בו נישואין ובמקרה הזה המחווה הרומנטית עצמה היא החשובה ובחירת טבעת האירוסין כבר תושפע מהטעם הסגנון והתקציב – אצלנו ב Gemma מבחר גדול של טבעות אירוסין [רפ1] שמהן ניתן לבחור.

אחד מהיתרונות בבחירת תכשיטים ב-  Gemma הוא היכולת שלנו לעצב יחד עם הלקוחות את תכשיט החלומות וכך לבחור בצבע הזהב- בין זהב צהוב/ זהב לבן או רוז גולד. לבחור את משקל קראט הזהב בין 14/18 קראט וכמובן את עיצוב התכשיט בחירת סוגי האבנים צורת החיתוך שלהן ובמסגרת מגבלות התקציב להתאים את המשקל והאיכות כך שהתכשיט הרצוי יוכל לעמוד בו.

 וכן יש לנו גם תכשיטים לגברים ותכשיטים שניתן להתאים לזוג – ניתן לחרוט מילים /שמות תאריכים והקדשות על תכשיטים ואפילו לצרף תמונה שתהפוך כל תכשיט לאישי וייחודי במינו.

חשוב לזכור כי כמעט כל תכשיט שינתן על ידכם למושא האהבה שלכם יעשה את העבודה – כי ביום האהבה וגם בדרך כלל המחשבה היא זו שקובעת יותר מכל דבר אחר.

כך או כך  אנחנו תמיד שמחים ללוות , לייעץ ולסייע בכל שלב , בכל שאלה או עניין. ניתן להגיע אלינו לסטודיו בר”ג בתיאום פגישה או לפנות אלינו באון ליין בקלות – כל מה שצריך לעשות הוא רק להקליק כאן.