כמה עולה טבעת אירוסין?

כשההחלטה להציע נישואין לבחירת הלב מתקבלת יש שאלה אחת שיותר ויותר מעסיקה את החתנים לעתיד: כמה כסף להשקיע בטבעת האירוסין?

אין ספק שהצעת נישואין היא ה- רגע המשמעותי ביותר בחיים של כל זוג. ובימינו בעיקר בגלל הרשתות החברתיות זה אחד מסמלי הסטטוס של כל אישה /בחורה בכל גיל שנמצאת בזוגיות ורוצה להצהיר על המעבר לשלב הבא- שינוי הסטטוס ל”מאורסת” לרוב זה יעשה ע”י תמונה של הטבעת- אלא אם הושקעה בהצעת הנישואין השקעה גדולה יותר – הפקה של ממש.

מעבר להצעה עצמה, בחירת המועד, המיקום ומי יהיו נוכחים (לתעד ולצלם את המאורע) אין בכלל ספק שהדבר החשוב ביותר למעמד הזה הוא בחירת הטבעת המתאימה.

והיות וכמעט כל הנשים חולמות על הצעת הנישואין אז שהן ילדות ומחכות לטבעת היהלום המיוחלת הרבה גברים חוששים מהמחיר היקר שתעלה הטבעת.

מידת ההשקעה בטבעת מסמלת את רמת המחויבות של החתן בהצעה- כלל האצבע הוא לבחור בטבעת אירוסין בהתאם לרמת ההכנסה של החתן באופן כללי. מקובל להוציא על הטבעת בין חצי עד כפול מהשכר החודשי הקבוע של החתן. אך זה לא חוק או צו זה רק מנהג וכיום , בעיקר אחרי הקורונה ניתן להפתיע בטבעת יהלום יפהפייה ומיוחדת במינה גם במחיר נמוך בהרבה.

טבעת אירוסין קלאסית

אז… כמה כסף משקיעים בטבעת אירוסין?

סקר שבדק את גובה התשלום שהשקיעו גברים בטבעות אירוסין מצא

כ-20% מהגברים השקיעו בטבעת האירוסין 3,000 ש”ח 

כ-40% מהגברים השקיעו  בטבעת האירוסין בין 3,000 ל-6,000 ש”ח 

כ-30% מהגברים השקיעו בטבעת האירוסין  בין 6,000 ל-10,000 ש”ח 

וכ-10% מהגברים השקיעו בטבעת האירוסין מעל 10,000 ש”ח 

מה קובע את המחיר של טבעת אירוסין?

באופן כללי הפרמטרים שיקבעו את המחיר לטבעת או לכל תכשיט ולא רק לאירוסין יהיו: איכות החומר שממנו מעוצבת הטבעת- אצלנו ב – Gemma מיצרים תכשיטים וטבעות אירוסין בפרט מזהב 14/18 קראט. ניתן לבחור את הצבע של הזהב- לבן שנראה כמו כסף/ אדום הידוע בכינויו האופנתי רוז כגולד בלי להשפיע על המחיר.

האבן /אבנים שישובצו – בטבעת- יהלום אולי הדבר החשוב ביותר בטבעת אירוסין. בחירת היהלום או שאר האבנים שישובצו בטבעת יכריעו את מחירה. משקל היהלום בקראט הוא החשוב ביותר- ככל שהקראט גבוה יותר כך בהתאמה יגדל המחיר- לרוב בטבעות אירוסין נהוג לבחור ביהלום במשקל 1/2 קראט.

טבעת אירוסין יכולה לעלות בין 2000 ש”ח ל30,000 ש”ח

גם לצבע היהלום יש השפעה על המחיר וכמובן לליטוש ולניקיון של היהלום לרוב טבעות אירוסין מורכבות מיהלום שקוף ולא צבעוני וככל שהניקיון שלו והזוהר שלו גבוהים יותר כך המחיר של היהלום יעלה. דרגות הצבע שאנו עושים בהן שימוש נעות בין D-F  ודרגת הניקיון שאנחנו עושים בהן שימוש אצלנו SI1

אצלנו ב- Gemma ניתן להוסיף אלמנטים פרסונליים כמו חריטה/תמונה ולעצב את הטבעת בהתאמה אישית. וטווח המחירים של טבעות אירוסין המוצגות באתר נע בין 2000 ₪ ל 30,000 ₪

חשוב לזכור כי שינוי של פרמטרים ביהלום לא מעיד על קמצנות אלא על הרצון להשיג את העיצוב האהוב ולהגשים לאהובה את החלום במחיר שתוכל לעמוד בו.

לחתנים בעלי תקציב נמוך ניתן להשיג טבעות אירוסין מדהימות גם ב-2000 ₪, היות ואנחנו מייצרים את התכשיטים בעצמנו יש הרבה כסף שנחסך מפערי תיווך לעומת חנויות תכשיטים בקניונים וכד’ שמשקיעות הרבה כסף בחנות, מוכרים, חשמל , פרסום וכד. אצלנו מקבלים ישירות את העלות של התכשיט.

לעומת זאת אם תרצו לייקר א=מחיר של טבעת לשפר את איכות היהלום לשבץ יותר אבנים וכד’ אנחנו פה גם בשביל זה. 

כאמור לכל טבעת ניתן לבצע התאמות – לרדת במספר קראט הזהב או לשנות פרמטרים ביהלום כדי לשמור על העיצוב ולהוזיל את המחיר וכך להצליח להביא לאהובה שלך את טבעת החלומות במחיר שתוכל לעמוד בו בלי להתפשר על העיצוב.

אנחנו כאן כדי ללוות לייעץ ולסייע בכל שאלה או עניין.

אפשר להגיע לסטודיו שלנו  בתיאום פגישה או לפנות אלינו באון ליין – כל מה שצריך לעשות הוא להקליק כאן